KellaRing - Inna Lai
2015.a.
19.detsember Kiili Rahvamaja
13.detsember Tallinna Raekoja plats
12.detsember Kiili Muusikakool
5.detsember Kiili Rahvamaja
30.november Merivälja Põhikool
30.november Merivälja Põhikool
30.november Merivälja Põhikool
21.november Nõmme KK
13.oktoober Nõmme Kultuurikeskus
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
6.oktoober "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimaja
6.oktoober "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimaja
5.oktoober "Teeme ise muusikat " Pärnu Kontserdimaja
5.oktoober "Teeme ise muusikat " Pärnu Kontserdimaja
1.oktoober Audentese erakool 13.30
1.oktoober Audentese erakool 12.30
1.oktoober Audentese erakool 11.30
30.september Estonia talveaed
26.september Kiili
22.september Rootsi Mihkli kirik
23.august Jaroslavl
1.august Tallinn
13.juuni Lottemaa
11.juuni reserveeritud
7.juuni Lottemaa
22.mai Nõmme Kultuurikeskus
22.mai, Elva Mudifest
22.mai Elva Mudifest
22.mail Elva Mudifest
19.mai Niguliste kirik
26.aprill Kohtla-Järve
7.märts Põltsamaa
25.veebruar Tel Aviv, Inbolim
20.veebruar Nõmme Kultuurikeskus
13.veebruar Mustpeade Maja
14.jaanuar Tver Filharmoonia suur saal
12.jaanuar Kirov, Vjatskaja Filarmoonia suur saal
11.jaanuar Iževsk, Udmurtia Filharmoonia suur saal
10.jaanuar Perm, Filharmoonia Orelisaal
9.jaanuar Yekaterinburg, Filharmoonia suur saal
8.jaanuar Yekaterinburg, Filharmoonia suur saal
7.jaanuar Zavodoukovsk, Kultuuripalee
6jaanuar Tobolsk, Jeršovi nim Draamateater
5.jaanuar Tjumen, Filharmoonia suur saal
2.jaanuar St.Peterburg Jaani kirik
2015.a.
19.detsember Kiili Rahvamaja
13.detsember Tallinna Raekoja plats
12.detsember Kiili Muusikakool
5.detsember Kiili Rahvamaja
30.november Merivälja Põhikool
30.november Merivälja Põhikool
30.november Merivälja Põhikool
21.november Nõmme KK
13.oktoober Nõmme Kultuurikeskus
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
6.oktoober "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimaja
6.oktoober "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimaja
5.oktoober "Teeme ise muusikat " Pärnu Kontserdimaja
5.oktoober "Teeme ise muusikat " Pärnu Kontserdimaja
1.oktoober Audentese erakool 13.30
1.oktoober Audentese erakool 12.30
1.oktoober Audentese erakool 11.30
30.september Estonia talveaed
26.september Kiili
22.september Rootsi Mihkli kirik
23.august Jaroslavl
1.august Tallinn
13.juuni Lottemaa
11.juuni reserveeritud
7.juuni Lottemaa
22.mai Nõmme Kultuurikeskus
22.mai, Elva Mudifest
22.mai Elva Mudifest
22.mail Elva Mudifest
19.mai Niguliste kirik
26.aprill Kohtla-Järve
7.märts Põltsamaa
25.veebruar Tel Aviv, Inbolim
20.veebruar Nõmme Kultuurikeskus
13.veebruar Mustpeade Maja
14.jaanuar Tver Filharmoonia suur saal
12.jaanuar Kirov, Vjatskaja Filarmoonia suur saal
11.jaanuar Iževsk, Udmurtia Filharmoonia suur saal
10.jaanuar Perm, Filharmoonia Orelisaal
9.jaanuar Yekaterinburg, Filharmoonia suur saal
8.jaanuar Yekaterinburg, Filharmoonia suur saal
7.jaanuar Zavodoukovsk, Kultuuripalee
6jaanuar Tobolsk, Jeršovi nim Draamateater
5.jaanuar Tjumen, Filharmoonia suur saal
2.jaanuar St.Peterburg Jaani kirik
2014.a.
16.august Narva-Jõesuu
12.september Ajakiri" Hea Laps" 20
12.oktoober kell 18.00 Nõmme Kultuurikeskus
25.oktoober Tallinna Vene muuseum /reserveeritud/
3.november Rakvere Eragümnaasium
16.november /reserveeritud/
5.detsember /reserveeritud/
8.detsember kell 18.00 Rahvusraamatukogu
9.detsember Niguliste /reserveeritud/
10.detsember /reserveeritud/
13,detsember kell 18.00 Saue Kristlik Vabakogudus
17.detsember /reserveeritud/
21.detsember kell 12.00 Raekoja plats
21.detsember kell 14.00 Männi park Mustamäel
2013.a.
6.jaanuari kell 14.00 Ajakirjanike Maja, 15.veebruar Sünnipäevakontsert 7.mai Kiili Rahvamaja23.mai Nõmme Kultuurikeskus9.mai KUMU TEDxTallinn3.juuli Glehni loss
15.august Lottemaal16.august Narva-Jõesuu
12.september Ajakiri" Hea Laps" 20
12.oktoober kell 18.00 Nõmme Kultuurikeskus
25.oktoober Tallinna Vene muuseum /reserveeritud/
3.november Rakvere Eragümnaasium
16.november /reserveeritud/
5.detsember /reserveeritud/
8.detsember kell 18.00 Rahvusraamatukogu
9.detsember Niguliste /reserveeritud/
10.detsember /reserveeritud/
13,detsember kell 18.00 Saue Kristlik Vabakogudus
17.detsember /reserveeritud/
21.detsember kell 12.00 Raekoja plats
21.detsember kell 14.00 Männi park Mustamäel
2013.a.
- 16.märts Nõmme Kultuurikeskus "Noored kellamängijad"
- 31.märts 16.00 Paide Kultuurikeskus Heategevuskontsert
- 18.mai 18.30 Kalamaja
- 24.mai Suure -Jaani MUDIFEST
- 1.oktoober Jõhvi kontserdimaja
- 7.oktoober Tallinn Teeme ise muusikat
- 8.oktoober Tartu Vanemuise kontserdimaja Teeme ise muusikat
- 14.oktoober Pärnu kontserdimaja Teeme ise muusikat
- 15.oktoober Mustpeade Maja Susan T.Nelson'i (USA) autorikintsert
2012. aasta
21.detsember kell 12.00 reserveeritud
19.detsember 19.00 reserveeritud
18.detsember KellaRing Rae KK reserveeritud
15.detsember kell 11.00 Kaja KK
14.detsember 15.00 reserveeritud
9.detsember 12.00 KellaRing Raekoja plats
8.detsember Viimsi 18.45
7.detsember reserveeritud 20.00
7.detsember KellaRing reserveeritud 18.00
6.detsember reserveeritud 18.00
30.november-2.detsember KellaRing Rootsis
19.detsember 19.00 reserveeritud
18.detsember KellaRing Rae KK reserveeritud
15.detsember kell 11.00 Kaja KK
14.detsember 15.00 reserveeritud
9.detsember 12.00 KellaRing Raekoja plats
8.detsember Viimsi 18.45
7.detsember reserveeritud 20.00
7.detsember KellaRing reserveeritud 18.00
6.detsember reserveeritud 18.00
30.november-2.detsember KellaRing Rootsis
9.november kell 15.00 37.KK
8.november kell 17.30 reserveeritud Eesti Teaduste Akadeemia
8.november kell 17.30 reserveeritud Eesti Teaduste Akadeemia
14.oktoober Tübingen 19.00
12.oktoober Ilvesheim 11.00
9.oktoober Tartu Vanemusie kontserdimaja 3 õpituba
8.oktoober Jõhvi kontserdimaja 2 õpituba
12.oktoober Ilvesheim 11.00
9.oktoober Tartu Vanemusie kontserdimaja 3 õpituba
8.oktoober Jõhvi kontserdimaja 2 õpituba
5,oktoober Õismäe LPK
2.oktoober Pärnu kontserdimaja 2 õpituba
1.oktoover Eesti kontsert 3 õpituba
2.oktoober Pärnu kontserdimaja 2 õpituba
1.oktoover Eesti kontsert 3 õpituba
1 kommentaar:
golden goose
yeezy shoes
moncler jackets
off white clothing
goyard
yeezy boost 350
chrome hearts outlet
jordan shoes
moncler outlet
kd13
Postita kommentaar