teisipäev, 30. märts 2010

PLAADI SALVESTUS

Suur samm meie teise plaadi valmimiseni on tehtud. Kõik lood on salvestatud ja plaadi pealkikrigi välja mõeldud! Stuudio ootab nüüd ainult soliste ja koori. Olite väga tublid!

esmaspäev, 22. märts 2010

Meie õnnesoovid tänasele sünnipäevalapsele!

Meie õnnesoovid Andrew Lloid Webberile!

pühapäev, 21. märts 2010

SÜNDMUSTEROHKE ESMASPÄEV TULEKUL

Esmaspäeval on meil viimane proov enne lindistust. Liisil esimene autorikontsert, kuhu tahaks ka kindlasti jõuda. Mustpeade majas algab kontsert-maraton kell 18.00. Liisi teosed on eelviimases blokis.
Kavas:
„Kolm neitsi loitsu“ (2003–2009, esiettekanne)
„Chaconne ehk 50 ringi Erkki-Sveni terviseks“ (2009)
„Bulgakovi laulud“ (2003)
„Tuulepesa“ (2004)
„Laul merel“ (esiettekanne)

"Kuulan mina Campanelli' kõlistamas kampa kelli" autoril on samuti esmaspoäeval sünnipäev. Kas on mõtteid, millise luulereaga võiks Contrat üllatada?

teisipäev, 16. märts 2010

NIGULISTE KELLAD

Täna sain uue noodi kätte! Liis Jürgens kirjutas spetsiaalselt meie ansamblile teose "Niguliste kellad". Mina olen täitsa põnevil! Tõsine väljakutse ootab ees! Lugu on 14-le kellamängijale. Tundub, et meil oli Liisiga täitsa telepaatiline side, sest just esmaspäeval rääkisime proovis teiega sellest..... Need, kes vaatasid filmi (saatsinn teile), peaksid vihjest aru saama. Loodan, et intriigireerisin teid piisavalt. Publik peab aga 22.maini ootama.

esmaspäev, 15. märts 2010

Campanelli facebook

Randar hoolitses selle eest, et meie ansambel oleks ka facebook'is. Kõik soovijad saavad liituda meie grupiga.Kiiremad uudised, huvitavad inimesed, palju kasulikku informatsiooni meilt ja mujalt. Toomas lisas ka mõned videod sünnipäevakontserdist.

teisipäev, 9. märts 2010

Naistepäev

Naistepäeval üllatasid mehed naisi kuldkollaste tulpide ja magusate südametega:)
Aitäh, ilusa meelespidamise eest!

kolmapäev, 3. märts 2010

Viimases proovisViimases proovis otsustas Mirtel, et tal on turvahällis igav.Palju lõbusam ju kellade keskel!