KellaRing ja Inna Lai sooloesinemised


KellaRing - Inna Lai

2015.a.
19.detsember Kiili Rahvamaja
13.detsember Tallinna Raekoja plats
12.detsember Kiili Muusikakool
5.detsember Kiili Rahvamaja
30.november Merivälja Põhikool
30.november Merivälja Põhikool
30.november Merivälja Põhikool
21.november Nõmme KK
13.oktoober Nõmme Kultuurikeskus
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
13.oktoober "Teeme ise muusikat" Tartu Vanemuise Kontserdimaja
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
12.oktoober "Teeme ise muusikat" Eesti Kontsert
6.oktoober "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimaja
6.oktoober "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimaja
5.oktoober "Teeme ise muusikat " Pärnu Kontserdimaja
5.oktoober "Teeme ise muusikat " Pärnu Kontserdimaja
1.oktoober Audentese erakool 13.30
1.oktoober Audentese erakool 12.30
1.oktoober Audentese erakool 11.30

30.september Estonia talveaed
26.september Kiili
22.september Rootsi Mihkli kirik


23.august Jaroslavl
1.august Tallinn
13.juuni Lottemaa
11.juuni reserveeritud
7.juuni Lottemaa
22.mai Nõmme Kultuurikeskus
22.mai, Elva Mudifest
22.mai Elva Mudifest
22.mail Elva Mudifest
19.mai Niguliste kirik
26.aprill Kohtla-Järve
7.märts Põltsamaa
25.veebruar Tel Aviv, Inbolim
20.veebruar Nõmme Kultuurikeskus
13.veebruar Mustpeade Maja
14.jaanuar Tver Filharmoonia suur saal
12.jaanuar Kirov, Vjatskaja Filarmoonia suur saal
11.jaanuar Iževsk, Udmurtia Filharmoonia  suur saal
10.jaanuar Perm, Filharmoonia Orelisaal
9.jaanuar Yekaterinburg, Filharmoonia suur saal
8.jaanuar Yekaterinburg, Filharmoonia suur saal
7.jaanuar Zavodoukovsk, Kultuuripalee
6jaanuar  Tobolsk, Jeršovi nim Draamateater
5.jaanuar Tjumen, Filharmoonia suur saal
2.jaanuar St.Peterburg  Jaani kirik
 
2014.a.

6.jaanuari kell 14.00 Ajakirjanike Maja, 15.veebruar Sünnipäevakontsert 7.mai  Kiili Rahvamaja23.mai Nõmme Kultuurikeskus9.mai KUMU TEDxTallinn3.juuli Glehni loss

15.august Lottemaal
16.august Narva-Jõesuu
12.september  Ajakiri" Hea Laps" 20
12.oktoober kell 18.00 Nõmme Kultuurikeskus
25.oktoober Tallinna Vene muuseum /reserveeritud/
3.november Rakvere Eragümnaasium
16.november /reserveeritud/
5.detsember /reserveeritud/
8.detsember kell 18.00 Rahvusraamatukogu
9.detsember Niguliste /reserveeritud/
10.detsember /reserveeritud/
13,detsember kell 18.00 Saue Kristlik Vabakogudus
17.detsember /reserveeritud/
21.detsember kell 12.00 Raekoja plats 
21.detsember kell 14.00 Männi park Mustamäel

2013.a.
  • 16.märts      Nõmme Kultuurikeskus "Noored kellamängijad"
  • 31.märts 16.00 Paide Kultuurikeskus  Heategevuskontsert 
  • 18.mai  18.30 Kalamaja
  • 24.mai Suure -Jaani  MUDIFEST
  • 1.oktoober  Jõhvi kontserdimaja
  •  7.oktoober Tallinn Teeme ise muusikat
  • 8.oktoober Tartu Vanemuise kontserdimaja Teeme ise muusikat
  • 14.oktoober Pärnu kontserdimaja Teeme ise muusikat
  • 15.oktoober Mustpeade Maja Susan T.Nelson'i (USA) autorikintsert
2012. aasta

21.detsember kell 12.00 reserveeritud
19.detsember 19.00 reserveeritud 
18.detsember KellaRing Rae  KK reserveeritud 
15.detsember kell 11.00 Kaja KK  
14.detsember 15.00 reserveeritud
9.detsember 12.00 KellaRing Raekoja plats
 8.detsember Viimsi 18.45 
7.detsember reserveeritud  20.00 
7.detsember KellaRing reserveeritud 18.00
6.detsember reserveeritud 18.00  
  30.november-2.detsember  KellaRing Rootsis 
9.november kell 15.00 37.KK  
8.november kell 17.30 reserveeritud  Eesti Teaduste Akadeemia 
14.oktoober  Tübingen 19.00 
13.oktoober Manheim 10.00  15.00  19.00 
12.oktoober Ilvesheim 11.00
9.oktoober Tartu Vanemusie kontserdimaja  3 õpituba
8.oktoober Jõhvi kontserdimaja  2 õpituba
5,oktoober Õismäe LPK
2.oktoober Pärnu kontserdimaja  2 õpituba
1.oktoover Eesti kontsert  3 õpituba

Kommentaare ei ole: